Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 08:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 08:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Pod nůžkami kadeřníka Charleyho

Posílení vlasů CELLOPHANES

 

Beata je mou dlouholetou kamarádkou a zároveň klientkou. Jako každá správná holka chce mít ty nejlepší kadeřnické služby a tím související jsou zdravě vypadající kvalitní vlasy. Beaty vlasy jsou dlouhé, ale ke koncům se ztenčují a ztrácejí na kvalitě i objemu. 

 

Barvím ji vlasy přelivem WELLA Color touch plus s tím nejslabším (1,9%) oxidantem, aby se natónovali, ale přesto nezničili. Jako správný kadeřník jsem jí na začátek podzimu vlasy natónoval v odstínu „tmavě blond přírodně měděný“.

 

 

 

Abych vlasům dodal větší odlesky do měděna, zlata a dodal posílení a lesk bez zatížení, po umytí barvy šamponem jsem nanesl „měsíční barvu“ Cellophanes - říkám tomu „folie na vlasy“. Ta má za úkol skutečně změnit vlas od struktury až po krásné dodání lesku. Předností tohoto výrobku je, že neobsahuje amoniak a peroxid. Stačí, aby klientka měla o půl hodinky navíc, a pak své vlasy na omak nepozná. Je to také dobrá věc v čase od barvení k dalšímu barvení.

 

 

 

Beata měla vlasy dlouho nestříhané, tak jsem jí vlasy zkrátil v délkách o cca. 5cm. do jedné délky, abych do vlasů dostal objem. Okolo obličeje jsem jí vlasy sestříhal a upravil. Neznám lepšího pomocníka na fénování než je fén Bio Ionic Power, který stejně tak jako GHD žehlička, s kterou jsem žehlil je nepostradatelnou součástí mého vybavení. 

 

 

Něco o produktech, které jsem používal a používám.

 

Mojí oblíbenou značkou je Alterna. Proč? Je to totiž řada „bio“ produktů , bez sulfátu a chemických složek. Tak že vlas co potřebuje, si vezme a zbytek produktů se spláchne při mytí. Šampón a condicioner Caviar Volume 
Maska- 3Minute shine boost - posiluje vlas, dodá intenzivní lesk, oživuje barvu a zpevňuje vlas. 

Finál styling: Seasilk oil gel - olejový gel, který spojuje maximální péči s lehkým stylingem. Lak na vlasy - Bamboo smooth - anti-humidity hair spray.

 
 

 PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO TÝMU

JAKUB SAK

Hairstylist

TOMÁŠ KUBÍČEK

Hairstylist

Jan Smija

Hairstylist

MICHAELA SÝKOROVÁ

Hairstylist

NAŠI PARTNEŘI

bydara bydara bydara Lazurit