Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Kadeřnice Petra odpovídá na 10 nejčastějších otázek o prodlužování vlasů

 

Petra specialistka na prodlužování vlasů připravila 10 nejčastěji kladených dotazů o prodlužování a zhušťování vlasů při konzultaci s klientkami.
 
1. Jaká metoda prodlužování vlasů je nejvhodnější a nejšetrnější pro moje vlasy?
 
Nejšetrnější a  nejoblíbenější je metoda tzv. keratinových spojů, při které vznikne miniaturní spoj velikosti zrnka rýže, který je těsně u hlavy. Tím se při této metodě nejméně poškodí váš vlastní přírodní vlas a spoj ani prodloužení není vidět.
 
2. Jak dlouho budu v salonu, než odejdu s prodlouženými vlasy? Celý den?
 
 
Na záčátku je důležité, když si s klientkou domluvím konzultaci, která je zdarma. Na ní se domluvíme kolik budeme dělat pramínků, v jaké délce popřípadě střih a barvu.
 
Doba práce je podle počtu pramínků, které nasazuji a pohybuje se okolo dvou až tří hodin. Samozřejmě čím je více pramenů tím se doba prodlužuje.
 
3. Po jaké době se chodí na obnovu?
 
Aby bylo prodloužení vždy dokonalé, je potřeba na posunutí docházet cca. každé 2 - 3 měsíce, vždy v závislosti na tom jak rychle vám rostou vaše vlastní vlasy.
 
4. Jak dlouho vydrží hezký vzhled? Je potřeba se o vlasy speciálně starat?
 
Prodloužené vlasy nepotřebují žádnou speciální péči pokud jsou prameny kvalitní. Vlasy, které používám, jsou přírodní panneské evropské vlasy a jsou opravdu perfektní. Mnohdy se setkávám s klientkami, které mají prodloužené vlasy z jiných (i vyhlášených) salonů,  a právě použití nekvalitních vlasů celý účes zničí. V péči o vlasy je zásadní mít kvalitní šampon a regeneraci buďto  masku např. Sebastian Penetrait Mask a nebo kvalitní sérum jako třeba Sebastian Potion 9. Tyto produkty dokáží na vlasech zázraky a zároveň je nijak nezatěžují.
 
5. Je tato metoda vhodná pro vlasy odbarvené a chemicky upravované?
 
Samozřejmě, jestliže máte své vlasy barvené či jinak chemicky upravené, vždy se prodlužuje ve stejné barvě odstínu. Popřípadě se dají také objednat  mírně vlnité nebo vlnité. Prodloužené vlasy se dají také barvit a jinak upravovat zrovna tak jako vlasy vlastní.
 
6. Lze je opakovaně využít v nezměněné délce?
 
Jakmile vlásky posuneme, jejich délka se o pár centimetrů zkrátí. Buď se k tomu přizpůsobí střih, nebo se vlasy kupují nové. V České a Slovenské Republice je zvykem vlasy posunovat tzv. je obnovovat, ale v zahraničí se s tímto nesetkáte. Tam se vždy používají nové vlasy.
 
7. Mohu je žehlit žehličkou na vlasy?
 
 
Ano, tepelné nástroje na vlasy (fén, žehlička,kulma) můžete používat i na prodloužené vlasy. Doporučovala bych, ale používat produkt, který vlasy před nadměrným teplem ochrání např. Sebastian Trilliant a vlasy zůstanou lesklé a zdravé.
 
8. Nehrozí alergická reakce?
 
 
Pokud budete mít kvalitní vlasy a kvalitní keratin tak ne!
 
9. Kolik mě bude stát první aplikace a kolik stojí posunutí?
 
 
Je to vždy v závislosti na počtu pramínků, běžně se dává od 80ti do 120ti pramínků a cena se v tomto počtu u nás v salonu pohybuje od 14000Kč do 18000Kč. U posunutí je cena 15Kč sundání a 15Kč nandání.
 
10. Jakou délku vlasů bych měla mít, aby se  daly vlasy aplikovat?
 
 
Je vždy vhodné mít delší vlasy, alespoň střední mikádo to znamená těsně nad ramena jenom tak je efekt dokonalý. Pokud vám někde vlasy připevní na kratší nevypadá to vůbec pěkně. Jsou to jen takové nevzhledné „provázky“, které lezou z pod vašich vlastních vlasů.
 
Petra


PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO TÝMU

JAKUB SAK

Hairstylist

TOMÁŠ KUBÍČEK

Hairstylist

Jan Smija

Hairstylist

MICHAELA SÝKOROVÁ

Hairstylist

NAŠI PARTNEŘI

bydara bydara bydara Lazurit