Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Barvení vlasů

 

Současný trend barvení směřuje k přirozeně vypadajícím odstínům, které jsou téměř k nerozeznání od přírodní barvy vlasů.
 
Proč si chceme vlasy barvit:
Hlavním tipem pro výběr barvy je rozhodnout se, co od své nové barvy očekáváte. Překrýt šediny, prosvětlit nebo ztmavit vlasy. A také je třeba zjistit, jaký odstín bude vyhovovat tónu vaší pokožky. Jste teplý nebo studený typ? Pokud je vaše obočí příliš tmavé, pak vám budou slušet studené odstíny, a pokud je světlé, měla byste použít teplejší odstíny barvy.
 
Porovnání barvy s pletí:
Při konzultaci odstínu barvy s vašim kadeřníkem, můžete vzít proužek vlasů z barevnice do ruky a zjistit, jak odstín barvy vypadá vedle vaší pokožky. Přiložením ruky k vlasům zjistíte, že některé odstíny zvýrazňují červené a žluté tóny vaší pokožky. Pokud máte červené/růžové tlumené odstíny, vybírejte béžové/popelavé odstíny, které budou vyhovovat studenému typu vaší pokožky. Jestli má vaše pokožka žlutý tlumený odstín, zvolte teplé odstíny, například zlatavé nebo karamelové.
 
Péče o barvené vlasy:
Po barvení vlasů doporučuji zakoupit si v salonu kvalitní vlasovou kosmetiku, kterou vám doporučí váš kadeřník, aby jste si zachovala zdravý vzhled vašich vlasů. Vlasy si myjte podle potřeby, používejte šampon, conditioner a masku, určené specielně pro barvené nebo poškozené vlasy. Tyto výrobky totiž obsahují ochranné a pečují složky, které jsou mimořádně prospěšné. Ochrání vlasy před vyblednutím barvy a součeně jim dodají lesk. Nadměrná úprava (fénování, žehlení, kulmování) vede k poškození vlasů, proto je dobré pořídit si speciální produkty ochraňující před teplem. Toto je další užitečný způsob, jak si zachovat zdravý vzhled vašich vlasů!
 
Přibližně po šesti týdnech je čas na přebarvení!
 
Milan


PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO TÝMU

JAKUB SAK

Hairstylist

TOMÁŠ KUBÍČEK

Hairstylist

Jan Smija

Hairstylist

MICHAELA SÝKOROVÁ

Hairstylist

NAŠI PARTNEŘI

bydara bydara bydara Lazurit