Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Permanentní narovnávání vlasů

 

Už vás nebaví vlny? Máte krepaté vlasy? Musíte si je denně žehlit a pokud je venku vlhko nebo déšť stejně se znovu zvlní? Přáli by jste si sexy splývavý účes, který dlouho vydrží a to i na hodně zvlněných vlasech? Co takhle hebké, rovné a lesklé vlasy?
 
Pokud jste někdy přemýšlela o této možnosti nebo se chystáte, ale máte málo informací, je právě tento příspěvek pro Vás. Připravil jsem na tyto a další otázky, článek o permanentním (trvalém) narovnávání vlasů přípravkem Wellastrate.
 
Čím se narovnávání provádí:
Wellastrate je profesionální styling pro narovnání vlasů, a to i obtížně narovnatelných, barvených či jinak poškozených. Přináší novou unikátní službu pro všechny, kteří touží po rovných vlasech bez krepatění. Existují dvě varianty. Mild - narovnávací krém jemný, který se používá na vlasy barvené, zesvětlené a poškozené. Intense - narovnávací krém intenzivní, na normální až nepoddajné přírodní vlasy.
 
Co dokáže:
dlouhodobé narovnávání vlasů po dobu 3 - 4 měsíců do odrostů
je zaručená vysoká míra narovnání vlasů
obsahuje Hydro Safe Komplex, který zvyšuje schopnost udržení žádoucí vlhkosti ve vlasech, zamezuje tak vysušení vlasové struktury a vlasy jsou zdravější a lesklejší
snižuje objem vlasů a usnadňuje jejich úpravu
možnost tónovat vlasy pomocí Color Touche (přelivu) již v průběhu aplikace Wellastratu
Pokud máte vlasy, které jsou od přírody kudrnaté, vlnité nebo krepaté a toužíte je mít rovné jsou dvě možnosti. První je si vlasy denně žehlit a modlit se ať dnes neprší nebo, že se při aerobicu moc nezapotím, a druhá se svěřit kadeřníkovi, který vlasy permanentně narovná. To už v dnešní době je otázka dvou hodin v salonu a na několik měsíců, máte perfektně rovné vlasy a to v případě, i když zvlhnou nebo jsou mokré. Potom už si dojdete pouze na narovnání odrostlých vlasů, které by měly být minimálně 4 cm. Za zmínku stojí i to, že se dá použít i k vyrovnání pouze určitých partií.
Kadeřník v salonu nejprve aplikuje přípravek, který při působení ve vlasu rozpojí vazby. Po 15ti až 20ti minutách je vlas připraven na to, že už bude pouze rovný. Přípravek se z vlasů opláchne (pouze vodou), ručníkem se vymačká přebytečná vlhkost, vlasy se vyfoukají a precizně vyžehlí do takového účesu, který nosíte. V dalším kroku se na vlasy nanese neutralizér (ustalovač), který dokáže vazby ve vlasech opět spojit. Tentokrát už se spojí tak, že vlas zůstane zcela rovný. Místo obvyklé neutralizace můžeme vlasy zároveň narovnávat a tónovat tím, že vám kadeřník přimíchá do neutralizéru přeliv. Přeliv osvěží barvu nebo jednoduše dodá lesk přírodnímu odstínu a dosáhne se tak úžasných barevných efektů.
A kolik vás tento moderní způsob narovnávání vlasů bude stát? Cena se pohybuje od 2800 Kč - je to samozřejmě podle délky vlasů. Pro představu se podívejte do galerie zde  na ukázky. Model zaplatil 2500 Kč a modelka 3800 Kč. V salonu Oskar tuto metodu narovnávání vlasů pravidelně využívá Olga Menzelová manželka režiséra Jiřího Menzela.
 
Milan


PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO TÝMU

JAKUB SAK

Hairstylist

TOMÁŠ KUBÍČEK

Hairstylist

Jan Smija

Hairstylist

MICHAELA SÝKOROVÁ

Hairstylist

NAŠI PARTNEŘI

bydara bydara bydara Lazurit