Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Jak zvolit správnou barvu a odstín vlasů? Poznáme to dle typologie pleti a barvy očí!

Rozlišují se čtyři základní typy jarní, letní, podzimní a zimní stejně jako roční období. Toto určím podle toho, jakou máte barvu pleti a barvu očí. Na základě této diagnostiky se volí a doporučuje správný odstín barvy, která vám nejvíce sedne. 

blog1.jpgJarní typ: Pokud patříte do jarního typu, máte modré nebo zelené oči, světlou nebo lehce broskvovou pleť. Často tento typ žen mívá i dost pih. Velice nevhodné je proto volit příliš tmavé odstíny, nýbrž se spíše držet přirozenosti. Skvělou volbou jsou přírodní odstíny - nazlátlé až do měděna.  

blog1.jpgLetní typ: Máte bledou, až lehce narůžovělou plet vaše oči jsou modré, zelené ale také i čokoládově hnědé? Jste žena v letním typu. Vaše barvy, jsou jakékoliv odstíny blond či světle hnědé a nemusíte se bát jakékoli kombinace těchto barev. Budete v nich vypadat skvěle! Vyvarujte se odstínům, které vám mohou spíše ublížit, což je třeba měděná nebo červená.  

blog3.jpgPodzimní typ: Jste žena s pletí lehce růžovou nebo s olivovými nádechy, modré, zelené či hnědé oči? Světle hnědé vlasy a třeba pihy na nose? Tak se spíše hodíte do podzimu, kterému nejlépe sedí zlatavé a měděné. Taková modrooká slečna se zářivě měděnými vlasy hned ve společnosti, či na ulici vzbudí pozornost. Tento typ žen by se však měl vyhnout tmavé barvě a studeným odstínům.  

blog4.jpgZimní typ: A pokud jste typ ženy, která má velice světlou pleť, působí chladně, má tmavé vlasy a oči patříte do zimního typu. Těmto ženám sluší studené odstíny, mohou volit barvy s nádechy mahagonu nebo hořkou tmavou čokoládu. Pokud ovšem chcete i tak být blond tak doporučuji zachovat stále tmavý podklad, aby barva a celkový dojem působil přirozeně.  

Není pravidlem se vždy řídit tímto typologickým rozdělením, ale v mnohém nám to určitě napoví a pomůže k dokonalejší barvě vašich vlasů.PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO TÝMU

JAKUB SAK

Hairstylist

TOMÁŠ KUBÍČEK

Hairstylist

Jan Smija

Hairstylist

MICHAELA SÝKOROVÁ

Hairstylist

NAŠI PARTNEŘI

bydara bydara bydara Lazurit