Welcome on page HAIR STUDIO OSKAR.

Opening hours: Mo-Fr 09:00 - 21:00 Sa 10:00-17:00 Su - close

Language:

Welcome on page HAIR STUDIO OSKAR.

Opening hours: Mo-Fr 08:00 - 21:00 Sa 10:00-17:00 Su - close

Language:


Další novinka Předchozí novinka

LIQUID HAIR

 SPECIÁLNÍ SALONNÍ SERVIS: MOLEKULÁRNÍ VLASOVÁ VÝPLŇ LIQUID HAIR

 

Hluboký pečující efekt esenciálních aminokyselin je nyní připraven pro náročné klienty kadeřnických salonů, pracujících se značkou SP od Wella Professionals. Staví na kombinaci pečující řady Repair pro hloubkovou regeneraci a nových ‘tekutých vlasů’ Liquid Hair.

 

Tato služba okamžitě rekonstruuje vlasová vlákna a posiluje je až na 5 umytí. SP Liquid Hair s esenciálními aminokyselinami poskytuje dlouhotrvající hloubkový efekt regenerace a posílení pro křehké a citlivé vlasy. Zevnitř až na povrch. Právě to dodává vlasům mnohem lepší pocit na pohled i na dotek a zvýšenou odolnost bez zatížení.

 

Nové ‘tekuté vlasy’ od SP obsahují termoaktivní Molecular Hair Refilling Technology, založenou na esenciálních aminokyselinách – Alaninu a Histidinu, které cíleně pronikají do vlasu tam, kde je poškozený. Uvnitř přípravek vyplní mezery ve vlasovém vláknu.

 

Pro koho je tento přípravek určený?

Byl vyvinut speciálně pro zcitlivělé a křehké vlasy. Má totiž vynikající schopnost rekonstrukce vlasového vlákna pomocí vybraných aminokyselin – stavebních kamenů vlasového keratinu. Tento posilující efekt vydrží až 5 umytí. Dodává tak vlasům více odolnosti a svěží vitality. Díky své lehké receptuře je obzvlášť vhodný pro jemné poškozené vlasy.

 

Cena služby v salonu Oskar: 300KčOUR TEAM

Jan Smija

Hairstylist

PROFESSIONAL COACH
AND HAIRSTYLIST OF OSKAR

KATEŘINA BEDAŇOVÁ

Hairstylist

PROFESSIONAL COACH
AND HAIRSTYLIST OF OSKAR

LENKA PEŠATOVÁ

Hairstylist

HAIR EXTENSION

MICHAELA SÝKOROVÁ

Hairstylist

PROFESSIONAL COACH
AND HAIRSTYLIST OF OSKAR

NAŠI PARTNEŘI

bydara bydara bydara Lazurit