Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Poradna

Vložit dotaz

VLNITÁ HŘÍVA

Dobrý den, odjakživa mám po lopatky dlouhé, husté, rovné a zdravé vlasy, bohužel ale i dost těžké. Chtěla bych je mít vlnité, nebo ještě lépe vytvořit krásnou "hřívu". Každé ráno je natáčím kulmou, nebo natáčkami ale i přes poměrně kvalitní tužidla a laky mi během dopoledne celý účes téměř splihne. Chtěla jsem se zeptat, je li nějaká možnost trvalejšího natočení velkých vln, abych nevypadala jako beránek po klasické trvalé a přesto účes hezky držel? Popřípadě kolik by taková úprava u Vás stála? Předem děkuji za odpověď. Dáša

Odpověď: Dobrý den, nejprve Vám musím napsat, že permanentní ztrvalení velkých vln opravdu nelze žádným způsobem ani chemickou cestou docílit. Jsou pouze dvě možnosti jak vlasům pomoci, aby Vaše natočení na "hřívu" vydrželo déle. 1 je možnost udělat na vlasech něco podobného jako je trvalá. Technika se jmenuje Headlines a vlasy se natáčí na tzv. papiloty. Headlines Texxture vytvrzuje strukturu vlasů po dlouhé týdny (6-8 týdnů) a dodává jim přirozený objem. Vaše vlasy budou lépe držet objem, lépe se budou foukat a natočené vydrží déle. 2 možnost je samozřejmě vlasy co nejvíce prostříhat a odlehčit, tím získají také na objemu. Přeji hezký den Milan.

Ukázat odpověď

OPRAVA

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaký je možný postup-oprava, když jsem měla svetlý melír po celé hlavě a po měsíci jsem si sama doma zesvětlila celou hlavu. Ted mam celou hlavu do žluta. Chtěla bych se navratit k původnímu světlému melíru a potřebuji opravu ihned, jiz pod dohledem odborníka.Děkuji za odpověd.

Odpověď: Dobrý den Lucie, toto je pro kadeřníky jedna z nejtěžších prací, ale samozřejmě, že ji lze provést. Určitě se musí udělat diagnóza co Vaše vlasy ještě snesou za chemickou úpravu. Bohužel Vám zde nenapíši postup. Je určitě potřeba osobní návštěva v salonu. S pozdravem Milan.

Ukázat odpověď

DOBA

Prosím jaká je u vás čekací doba po objednání? Nejsem z Prahy, ale určitě jste na střih nejlepší.

Odpověď: Dobrý den, objednáme Vás do týdne maximálně 10ti dnů. Milan

Ukázat odpověď

MELÍR JAKO DARA ROLINS

Dobrý den, již delší dobu se rozhoduji pro objednání do vašeho salonu. Tento týden se mi do ruky dostalo nové Story, kde měla úžasné fotky Dara Rolins a byl tam článek, že si nechala udělat barvu právě u vás v salonu. Chtěla bych krásnou barvu jako má ona nebo například Zuzana Belohorcová. Prostě, studený odstín, ale ne jednolitou barvu, spíše tón v tónu. Jelikož jsem ale studentka, zajímala by mě cena. Koukala jsem se do Vašeho ceníku, ale není mi jasné, jestli například cena za melír nebo barvení je konečná, nebo se připočítává cena za střih a foukanou. Proto bych se chtěla zeptat, v jaké výši by se odvíjela cena, kdybych se objednala na blond barvu (melír), plus foukaná a možná zastřižení konečků. Předem moc děkuji za odpověď, Monika.

Odpověď:

Dobrý den Moniko, předem díky za pochvalu. Dara stejně jako Zuzana si nechávají dělat melír přípravkem Blondor od firmy Wella. Velice záleží na šikovnosti a praxi kadeřníka, který melír provádí. Je důležité, aby pramínky byly co nejjeměji vybrány ( žádná melírovací čepice apod.) a byly dostatečně husté. Jedině tak je výsledek perfektní a klientka je spokojená. Výhodou této techniky je, že při odrůstání je barva stále přirozená a nepůsobí dojmem odrostlých nebarvených vlasů. Pokud toužíte po studené blond obarví se melír šetrným slabým přelivem, který vlasy zregeneruje a dodá jim dokonalý odstín. Takto si je nechává dělat Zuzana B. Cena za melír se pohybuje od 2100 - 2900Kč podle délky vlasů včetně foukání a zatřižení konečků. Přeji krásný den Milan.

Ukázat odpověď

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké jsou objednací lhůty na prodloužení vlasů ve vašem salonu? Předem děkuji za odpověď. Martina

Odpověď: Dobrý den Martino, nejprve je dobré si domluvit s kadeřníkem konzultaci, ta je nutná pokud jste nový zákazník a je zdarma. Na konzultaci Vás objednáme do 1 až 2 dnů. Pro objednání na prodloužení je lhůta 14 až 21 dní. Přeji příjemný den Milan.

Ukázat odpověď

PADÁNÍ VLASŮ PO PORODU

Po porodu (2 - 3 měsíce) mi začaly hodně padat vlasy, čím to je ?

Odpověď: Dobrý den Lenko. Důvodem padání vlasů po porodu je vysoká přítomnost estrogenu během těhotenství, který blokoval všechny vlasy v klidové fázi. V krátkém čase pak vypadnou všechny vlasy, které byly 9 měsíců blokovány. Za několik měsíců se však hustota vlasů opět obnoví. Milan

Ukázat odpověď

GUEST CARD

Dobry den, plánuji využít služeb Vašeho salonu a nabidka guest card mě zaujala. Bohužel jsem neobjevila, čím je karta podmíněna. Děkuji Tereza.

Odpověď: Dobrý den Terezo, pokud máte zájem využít našich služeb, rádi Vám kartu zašleme. Získává ji každý náš nový zákazník a slevu lze uplatnit již při první návštěvě. Slevu lze uplatňovat na všechny naše služby a to až do výše 20%. S pozdravem Milan.

Ukázat odpověď

PRODLUŽOVÁNÍ A ZHUŠTĚNÍ VLASŮ

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zhuštění a prodloužení vlasů. Své vlasy mám jemné,vlnité.Toužím po dlouhých vlasech. Jak dlouhé vlasy musejí být pro prodloužení a kolik pramínků se zhruba používá? Jsou prodloužené vlasy náročné, je třeba používat speciální kosmetiku. Jak dlouho prodloužené vlasy vydrží a jaká je přibližně cena. Děkuji za odpověď S pozdravem Lenka

Odpověď: Dobrý den Lenko, pokud se prodlužují vlasy, které jsou jemné běžně se dává kolem 60ti až 80ti pramínků. To proto, aby byl efekt prodloužení přirozený a spoje nebyly vidět ani přitom, když budete nosit culík nebo výčes. Jsou-li Vaše vlasy vlnité objednáme Vám prameny také zvlněné. Vlasy při prodloužení, by měly mít optimální délku mikáda tzn. těsně nad ramena a delší - jen takto je prodloužení dokonalé. Jestliže, by jsme prodloužily vlasy, které jsou kratší mohl by být přechod viditelný a to si myslím že nikdo neocení. Péče o prodlužené vlasy je stejná jako o vlasy "živé" - chemicky upravené potřebují kvalitní šampon a regeneraci na poškozené vlasy nebo vlasy barvené. Potom Vám vydrží dlouho krásné a budou působit zdravím dojmem. Přibližná cena je samozřejmě podle počtu a délky pramenů. Pohybuje se okolo 13.000 - 15.000Kč. V našem BLOGU najdete spoustu dalších užitečných informací. Přeji příjemný den Milan.

Ukázat odpověď

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Dobrý den pane Obst, děkuji za další erudovanou odpověď, je radost s Vámi komunikovat :). Velice ráda budu využívat služeb Vaší společnosti, za kvalitu Vaší práce jistě mluví i řádka osobností, jež jež jsou Vašimi klienty. Mám nyní vlasy prodlouženy ze Simply Hair (navštěvuji je již cca 7 let), tyto mi ještě nějakou kratší dobu vydrží, vzápětí poté bych se objednala u Vás. S přáním příjemného víkendu, Carla

Odpověď: Dobrý den Carlo, jsem potěšen, že Vám moje odpovědi pomohly v rozhodování. Pevně věřím, že budete spokojena. Pokud se budete chtít objednat volejte naši kadeřnici Petru, která je specialistkou na prodlužování vlasů. Tel:776323803. S přáním hezkého víkendu Milan :)

Ukázat odpověď

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Dobrý den, děkuji za reakci ohledně metody formou keratinu užívané pro prodlužování vlasů. Dále se chci prosím zeptat, jak se dá zabránit (vyjma šikovnosti kadeřnice) tomu, aby při odstraňování starých pramenů (a nandávání nových) nedocházelo k vytržení i vlastních vlasů, mám s tímto bohužel nedobré zkušenosti. Je to pouze na opatrném a šikovném zacházení kadeřníka ? Děkuji za Váš čas věnovaný reakci. Carla

Odpověď: Dobrý den Carlo. Klientky, které k nám přišly z konkurenčních salonů se s tímto problémem také setkaly. Je to přesně jak píšete - záleží opravdu na šikovnosti kadeřníka. Nic méně jsou tři způsoby rozebírání keratinového spoje vlasového pramínku. Nejjednodušší - ale zcela jistě velmi diskutabilní - je způsob násilného mechanického drcení slepu. Spoj se sice ihned uvolní, ale dojde k poškození pramínku a je relativně možné i povrchově poškodit Vaše vlastní vlasy. Tento způsob u nás v salonu bohužel musíme provádět, pokud přijde klientka s prodlouženými vlasy z jiného salonu. Kreatin je nekvalitní a z vlasů nejde nijakým způsobem sundat. Další možnost je zahřátí spoje keratinovými kleštěmi a stažení pramínku. Ten může zůstat ve velmi dobrém stavu a při zručnosti sejmutí nemusí být nutné jej opravovat nebo dokonce zkracovat. Je to jednoduchá metoda i když pravděpodobně mírně zdlouhavější. Tímto způsobem pracují naši kadeřníci a vlasy se tím nepoškodí. Chemické rozpouštění keratinu je poslední možnost, kde je ale zase obtížnější úplné odstranění veškerého i rozpuštěného keratinu. Musíme si také uvědomit, že přirozeně nám denně vypadá 100 - 180 vlasů. Pokud Vám kadeřnice udělá posun, je samozřejmé, že vyčeše vlasy, které vypadaly přirozenou cestou, ale držel je spoj. S přáním hezkého dne Milan.

Ukázat odpověď


« Předchozí 1 10 18 27 31 32 33 34 35 Další »

PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO TÝMU

JAKUB SAK

Hairstylist

TOMÁŠ KUBÍČEK

Hairstylist

Jan Smija

Hairstylist

MICHAELA SÝKOROVÁ

Hairstylist

NAŠI PARTNEŘI

bydara bydara bydara Lazurit