Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

VISION BODY

prodlužování vlasů

Vysoce – intenzivní (EMS) svalový tréning celého těla. Cvičí se ve speciálním oblečení za pomoci elektrických impulzů 20 minut, ideálně 2 x týdně. První výsledky se dostaví ve velmi krátké době.

Pokud máte málo času, velké ambice a chcete maximálně zefektivnit vaše tréningy, VISION BODY je pro Vás jednoznačná volba! Pouze za krátkých 20 minut získáte lepší postavu, zlepšíte svoji fyzickou kondici, eliminujete bolesti zad a zbavíte se i celulitidy!

Tréningy je možné domluvit kdykoliv během celého dne od 9 – 21 hod, po dohodě s lektorkou na telefonním čísle: 703 609 282. Na tréning je potřeba se vždy telefonicky objednat!


Jak probíhá tréning?

Na začátku tréningu dostanete speciální oblek VisionBody, který je navržený tak, aby zadržoval vodu, díky čemuž se impulzy z elektrod dostanou do těla. Vesta a nohavice obsahují elektrody umístěné na různých svalových skupinách. Vesta se připojí k EMS přístroji, na kterém se pak nastaví intenzita jednotlivých impulzů. Následujícíh 20 minut probíhá pod odborným vedením lektorky tréning, který může být zaměřen na zlepšování kondice nebo na hubnutí – rouhodnutí je jen na Vás  Celková regenerace organismu trvá přibližně 3 – 4 dny, proto je vhodné absolvovat tréning VisionBody ideálně 2 x týdně.

Každý tréning probíhá individuálně a v soukromí – po celou dobu cvičení tak máte nad sebou odborný dohled lektora, který se věnuje pouze Vám!

Cena individuálního tréningu je 650 kč. V ceně je zahrnuto i půjčení speciálního oblečení.

PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO TÝMU

JAKUB SAK

Hairstylist

TOMÁŠ KUBÍČEK

Hairstylist

Jan Smija

Hairstylist

MICHAELA SÝKOROVÁ

Hairstylist

NAŠI PARTNEŘI

bydara bydara bydara Lazurit